.

.

Активни јога -шорцеви на Машки и големи мажи, до големина 5xl, до големина 5xl

Активни јога -шорцеви на Машки и големи мажи, до големина 5xl, до големина 5xl

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Останете фокусирани во стил и удобност. Овие активни шорцеви од Расел имаат влага за да се држат суви и ладни во теретана или за време на следната сесија за јога и се истакнати со четиристрана ткаенина за перформанси на истегнување за без напорно движење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. приближно. Inseam : 9 ". Стил на влечење. Еластична половината со влечење. Увезени. Расел машка влага ги губи атлетските шорцеви.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата