.

.

Злато позлатено над среброто сребрени обетки од бар

Злато позлатено над среброто сребрени обетки од бар

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој пар за накит на мали CZ Post Вертикални обетки од бар имаат безбеден пост и грб на триење. Тие имаат удобно вклопување и се совршена големина. Тие се направени од 18 килограми злато позлатени над среброто. Златно розово позлатено над сребрени обетки од бар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата