.

.

Опуштениот Jeanан на Рустлер Слим Момци

Опуштениот Jeanан на Рустлер Слим Момци

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опуштените фармерки на овие „Рустлер Момци“ се суштинска ставка што доаѓа претходно исцедена за да спречи вишок бледнее. Тие имаат опуштено вклопување за удобност и издржливост. Овие фармерки се изработени од тексас ткаенина во тешка категорија што може да издржи груба игра. Покрај тоа, нивниот стајлинг со четири џеб нуди класичен изглед. Тенок фармерки на овие момчиња се вклопуваат во две димензии, вклучувајќи мала големина што вклучува затворање на привремено и патент и поголема големина со копче и затворање на патент. Прилагодливата лента за половината обезбедува соодветно вклопување. Тенок опуштен од тексас Jeanан : 100% памук. Тенок фармерки на момчињата имаат опуштено вклопување. Претходно исплашено. Тексас ткаенина во тешка категорија. Стајлинг со 4 џеб. Големини 4-7 : Затворање на привремено и патент со половина еластична лента за задниот дел на половината. Големини 8-18 : Затворање на копче и патент со прилагодлива лента за половината. Денимските фармерки на момчињата имаат едногодишна гаранција. Машинско миење ладно; сува или се сува линија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата