.

.

Транзициска област килим ориентална сина боја, тркач на затворен простор за чистење лесен за чистење

Транзициска област килим ориентална сина боја, тркач на затворен простор за чистење лесен за чистење

DEN 700.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте го вашиот традиционален декор со овој освежувачки мамлук во модерна палета на бои. Централниот медалјон опкружен со класични мотиви создава зачудувачки килим. Транзициски килим од 2x11 (2'3 '' x 11 ') Ориентална сина боја, тркач на затворен затворен простор лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна сина сенка и акценти на затегнување. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата