.

.

Главни кадифери чиста панел за завеси од дамаск

Главни кадифери чиста панел за завеси од дамаск

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете луксузен стил на вашиот декор на прозорецот со главните постапки Армин Кадифел Дамаск, панел за џебни завеси. Непосредно елегантен акцент на прозорецот за вашата господар спална соба, дневна соба, јадење област и многу повеќе, оваа единечна панел за завеси се одликува со кадифена Дамаск дизајни и техника на исцрпеност. Направено од 100% микрофибер и достапен по ваш избор на три бои, овој панел за завеси може да се користи самостојно или може да биде совршено спарен со дополнителни панели за да одговара на целата ширина на вашите прозорци. Можете да го задржите овој панел за завеси да изгледа свежо со машина за перење во ладна вода и сушење на ниско поставување. Оваа завеса има дизајн на светло филтрирање што овозможува сончева светлина, додека сè уште обезбедува слој на приватност. Исто така, има џеб на шипка на врвот за лесно виси и стајлинг. • Панел за завеси со единечна шипка за џеб • Карактеристики Дизајн на исцрпување на кадифена Дамаск • Изработено од 100% микрофибер • Мерки на панелот • Достапно во три бои : руменило, слонова коска или слива • машина што се мие за брза и лесна нега • Секоја панел се продава одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата