.

.

ВИКТОРИЈА К omенски лак пред вкоренети клинови чевли

ВИКТОРИЈА К omенски лак пред вкоренети клинови чевли

DEN 347.04

Количината на стоката
Това е достапна

Викторија К weldesembossed Текстурирана дизајнирана материјал од материјал од предниот дел од предната100% гумена солекција на ногата со мека крпа за чистење на пар стилови на клин на Викторија К со врежан текстуриран дизајниран материјал во предниот дел и лак низ предниот дел на чевлите, нуди комбинација на удобност и стил . Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар клинови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата