.

.

Трговска марка ликовна уметност Претставата е на платно уметност од Бета Цицовска

Трговска марка ликовна уметност Претставата е на платно уметност од Бета Цицовска

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ова парче уметничко дело на трговската марка ликовна уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство. Заштитена ликовна уметност „Шоуто е на„ Canvas Art од Beata Czyzowska : Подготвено за обесена. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата