.

.

Канзас Jayејхакс Марди Грас монистра со медалјон

Канзас Jayејхакс Марди Грас монистра со медалјон

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете го вашиот омилен тим со овој класичен ѓердан во стилот на Марди Грас! Се одликува со мониста во две тимски бои и медалјон во форма на лого на тешкиот тим. Медалјонот е со големина приближно 3 ", а ѓерданот е во должина од 24 ". Се одликува со мониста во две тимски бои и медалјон во форма на лого на тешкиот тим. Медалјонот е со големина со приближно 3 ", а ѓерданот е во должина од 24". - SKU : CASY106719.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата