.

.

Одлична вредност Арабика Француски темно печено кафе -парчиња, КТ

Одлична вредност Арабика Француски темно печено кафе -парчиња, КТ

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Одлична вредност 100% Арабица Француски печено темно кафето покажува богата мешавина од грав Арабика, кои се темно печени за длабок привлечен вкус. Во секој пакет има 96 парчиња кафеани кафе, кои се погодни за сите поголеми системи за подготовка на подготовка. Францускиот печен ви дава чад, тенка телесна, класична чаша кафе со темно чоколадо, што можете да го пиете дома или во канцеларијата за да го започнете денот. После долг ден, надополнете ги батериите со интензивно смели и ароматични врвен квалитет 100% грав Арабика кои се мешаат беспрекорно заедно во мазната киселост и неверојатни слоеви на тостични вкусови. Кафето е вкусно самостојно, но исто така можете да поправите чаша со омилениот крем, ароматизиран сируп или шеќер. Уживајте во овие ароматични, смели и ликови исполнети чаши со голема вредност 100% арабика француски печено кафе. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. 100% арабика мелено кафе. Прави 96 чаши. Компатибилен со системите за подготовка на POD. Задебелен и тост. Француски темно печено сингл чаши за сервирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата