.

.

Скоро природен аранжман за каранфил со вазна

Скоро природен аранжман за каранфил со вазна

DEN 395.20

Количината на стоката
Това е достапна

Едно од најчестите „украсни“ цвеќиња е каранфилчето, а еден изглед ви покажува зошто е таков омилен. Целосните цути не се ништо помалку од прекрасно, што прави заоблена „перница“ на природна убавина. Оваа понуда фаќа што изгледаат совршено со вклучениот црн керамички пластеник. Никогаш не е потребна вода, овој аранжман ќе го украси вашиот дом или канцеларија за наредните години. Бесплатно одржување, убавина во текот на целата година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата