.

.

3-парчен сет на ватенка со чеша од картонстон

3-парчен сет на ватенка со чеша од картонстон

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Меки, топли јоргани и совпаѓање на шами без напор создаваат изглед заедно со шарени отпечатоци и инспирирани дизајни; сет вклучува : еден (1) ватенка, две (2) перници за меки меки, топли јоргани и совпаѓање на шами без напор создаваат ставен изглед with colorful prints and inspired designs;Set Includes : One (1) Quilt, Two (2) Pillow Shams;Machine Washable;Material : 100% Polyester;Made in China;Dimensions : Comforter : 90 x 90, Pillow Cases : 20 x 26 .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата