.

.

Палецот на палецот, палисади во затворен отворен кревет за миленичиња

Палецот на палецот, палисади во затворен отворен кревет за миленичиња

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасна уметност од Chariklia Zarris создава урбан-тематски дизајн во повеќебојни за овој печатен кревет за кучиња во затворен простор/отворено. Дизајнот е отпечатен на полиестерска ткаенина отпорна на временски услови за горниот дел од креветот. Дното е водоотпорна ткаенина полиестер "патка ". Креветот е исполнет со полиестерско влакно со брзо сушење. Thumbrintz Palisades 2 затворен/отворен кревет за миленичиња : Печатен и зашиен. Затворен/отворен кревет за миленичиња. Отстранлив капа на патент. Покривот е машина што може да се мие. Брзо сушење полиестерско влакно. Покривот е 100 проценти полиестер. Достапно во различни големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата