.

.

Традиционална површина медалјон Пинк, сива дневна соба лесна за чистење

Традиционална површина медалјон Пинк, сива дневна соба лесна за чистење

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој стилизиран медалјонски дизајн во затворен простор е совршен придружник на традиционалниот декор на фармата. Суптилниот опсег на бои го прави разноврсен и убав за дневна соба, трпезарија, спална соба или влез. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Традиционален килим од 5x8 (5'3 '' x 7'3 '') медалјонска розова, сива дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна розова сенка и сиви акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата