.

.

Бесплатно собрание машка облека обоена тенок фармерки

Бесплатно собрание машка облека обоена тенок фармерки

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Официјално е : ставете ги оние тексас блуз затоа што летото пристигна! Облечете се за оваа пригода со овие бели тенок фармерки од слободно собрание, направени во истегнување ткаенина за одлично вклопување и лесно движење. Пополнете го изгледот со кошула со копче, поло или лента со шарена-сите заработуваат место на ротацијата. Исклучиво на. Материјал : 68% памук/30% полиестер/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 32 x 32. вклопување : тенок се вклопува директно преку колкот и бутот, малку затегната нога. ИНСЕАМ : 32 ”ИНСЕАМ. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : удобно истегнување за лесно движење; јамки на појас. Машки тенок фармерки од слободното собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата