.

.

Главна рамка за барокна слика

Главна рамка за барокна слика

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Зачудувачки украсен барокен 5x7 рамка носи драматичен талент на вашиот простор со уникатно присуство. Виси на wallsидови или убаво почива на која било површина. Главни места 5x7 Chunky Baroque Picture Frame : Baroque 5 "x 7" рамка. Опремено со лежиште за приказ на таблети и закачалка за приказ на wallидови. Вклучено стакло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата