.

.

Познати розови женски јуниори изложено копче изложени слаби фармерки во црно уништување

Познати розови женски јуниори изложено копче изложени слаби фармерки во црно уништување

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Познати розови помлади женски кривини се вклопуваат изложено копче Слаби фармерки ги прегрнуваат вашите криви на сите вистински места со намерно уништени миења за обичен ладен слаби џин. Направено со висок раст и контура на половината за да не мора да се грижите за празнината во половината, а изложеното копче лета за дополнителен допир на стил. Со повеќе простории во колкот и бутот, овие фармерки се направени во нашиот супер -тексас тексас за удобен Jeanан што ве држи внатре. Висок пораст. 28 "Inseam. Curvy Skinny Fit. Изложено копче на копчето. Намерно потресени миења. 3 Функционални предни џебови. 2 џебови на задните.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата