.

.

Време и време женски супер-мек џемпер за пулвер

Време и време женски супер-мек џемпер за пулвер

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Снујте се! Time and Tru Jamper Jumper на Pullover е и на тренд и ултра удобно. Изработена во супер-мека ткаенина, ова е џемпер што ќе го живеете во оваа сезона со неговиот дизајн со средна тежина, кој е совршен за пријатна изглед дома или ден во канцеларијата. Спарете го овој пулвер со долг ракав со омилените фармерки и чизми и добро сте да одите! Исклучиво на. Материјал : 38% памук/34% полиестер/26% рециклиран најлон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштена. Тежина : средна тежина. Деколте : ребрести екипаж. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Ockебови : Ниту. ; Ултра-мека ткаенина. Superенски супер-мек џемпер од пулвер од време и Tru.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата