.

.

Сребрени фармерки копродукции Машки мачори класични фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

Сребрени фармерки копродукции Машки мачори класични фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прави фармерки со нозе со потресено средно индиго миење кое користи помалку вода и помалку хемикалии во процесот на миење. Ова го класифицира како мало влијание врз животната средина со зелен резултат на ЕИМ измерен и акредитиран од Jeanologia®. Сребрени фармерки копродукции Машки машрејски класични фармерки со права нозе под директен тексас - Мачреј има класичен вклопување, права нога и подолг пораст за модерен, но удобен изглед. Изработено е со нашиот нов тексас за удобност што има нафта технологија ™. Оваа мека, ултра лесна високо-технолошка ткаенина е одлична за абење во сите сезони, со можности за влага за губење на влага да ве одржат ладни во текот на летото и термичките регулаторни квалитети за да ве загреат во зима. Понудена во современи завршувања, се мие до средна индиго сенка со навестувања на вознемирувачко за истрошено привлечно. Овој стил ја карактеризира нашата нова икона за бренд Trine, симбол инспириран од три јамки на конец за да го испочитува нашето тексас наследство, извезено на задниот џеб. Овој пар користи помалку вода и помалку во процесот на миење, што резултира во зелен резултат на ЕИМ. Покрај тоа, она што го користиме е 100% органски. Овој Jeanан има помалку влијание врз вас, нашите работници и околината, што го прави оној што навистина може да се чувствувате добро за носење . Лесна ткаенина за удобност за стрии дизајнирана со нафта технологија ™ што е влага за влага и термичко регулирање. Седи веднаш под половината со тенок колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 15.5 "Отворање на нозете, 30/32/34/36" ИНСЕАМИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата