.

.

Трговска марка уметност градинарски жолти од Шила Голден

Трговска марка уметност градинарски жолти од Шила Голден

DEN 2601.60

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентација на разни со различна големина, ја внесуваат живописната убавина на пролетта во вашиот дом во текот на целата година со трговската марка уметност „градинарски жолти“ од Шила Голден. Оваа привлечна работа има зрачни цвеќиња. Има нијанси на жолто поставено од светло зелениот зеленило на лисјата. Ова парче е создадено преку процесот на giclee Wall Art, што е напреден процес на правење печатење за создавање висококвалитетни, уметнички репродукции. Остварливата извонредност на ова печатење го прави практично да се разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Оваа завиткана платна wallидна уметност не треба рамка и е подготвена да виси. Завитката со галерија е метод за истегнување на делото на уметникот, така што цврсто ги опкружува страните и е обезбедена со скриена, дрвена граница. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата