.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 268.16

Количината на стоката
Това е достапна

Јака од точка; Плакета со 3 копчиња. Кратки ракави. Ребреста јака и манжетни. Бесплатна удобност. Отпорни на избледени. Одобрена училишна униформа. Совршен избор за нивната нова гардероба за враќање во училиште!. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Училишен униформа поло поло од чудо нација за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата