.

.

Сет за пижами за девојчиња во вселенски џем, 2 парчиња, големини 4-10

Сет за пижами за девојчиња во вселенски џем, 2 парчиња, големини 4-10

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Свртете го со Лола Бани и овие пижами со вселенски џем. Забавен и удобен начин да се спушти на крајот на денот, тие се исто така совршени за враќање и гледање на некои тони. Материјал : 100% полиестер пожарникарски дрес. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : пижама врвот и панталони. Врвни карактеристики : Контрастно тркалезно деколте; стил на пуловер; долги ракави на Раглан; графички однапред. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за дополнителна удобност; Заштитени нозе со еластични манжетни; печатење на сите. © Warner Bros. Entertainment, сите права се задржани. Вселенски џем со 2 парчиња пижама поставена за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата