.

.

Performanceенски перформанси на Skeachers Gorun Consentant Atticer Sneaker, широка ширина на располагање

Performanceенски перформанси на Skeachers Gorun Consentant Atticer Sneaker, широка ширина на располагање

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Skechers Gorun Constange ™ е добро-амортизиран тркач на чипка и тренер совршен за најразлични вежби во и надвор од салата. Одговорната ултра Go® амортизирана мида и мазна кожа и мрежна ткаенина горната нудат неверојатно одговорна чевли за тренингот. Ултра Go ™ Мидлот материјал дава удобност и одговор. Воздухот Goga Mat® insole обезбедува апсорпција и поддршка на шок. Мазна атлетска кожа горната со детали за синтетички и мрежни ткаенини. Удобно лесен и добро вентилиран горен дизајн. Параметарска конструкција на мидала за поддршка и стабилност. Тежина : 6 1/2 мл. по чевли во женска големина 7. Непречена атлетска кожа горната за стабилност и структура. Синтетички преклопувања на пети и потпетици, панели за ткаенини од мрежа. Чипка нанапред со јака и јазик. Печатени детали со лого S. Идеално за трчање во интервал, одење, неблагодарна работа и вежбање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата