.

.

Овошје на манжетни шорцеви за дишечки маички, 8,5-9,5 inseam, пакет, големини S-4XL

Овошје на манжетни шорцеви за дишечки маички, 8,5-9,5 inseam, пакет, големини S-4XL

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите шорцеви во Jerseyерси се тука за да ви го олеснат денот. Вклучивме технологија за двојна одбрана за заштита од зглоб и мирис и сега 20+ UPF за заштита од сонцето! Овие одлични шорцеви имаат и еластичен брз кабел за совршено вклопување и две странични џебови за да ги држат сите ваши предмети. Плус, сега има изложена активна лента за половината за дополнително засилување на стилот. Ова кратко е совршен додаток на вашата колекција на маици. Достапно во најразлични стилски бои. Машки шорцеви. 20+ заштита на UPF. Двојната технологија за одбрана обезбедува контрола на крило и мирис. Опуштено вклопување. Изложена активна лента за половината. Еластична брза кабела се прилагодува за лично вклопување. Длабоки странични џебови за да помогнат да ги чувате предметите безбедни. Големини S-4 XL. 60% памук од Jerseyерси, 40% полиестер. Увезени. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее. Овошје на разбојната ставка бр. 2pcm9300. Овошје на разбојните машки 360 шорцеви за дишење, 8,5-9,5 "ИНСЕАМ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата