.

.

Дизни замрзнати бебешки и мали деца со долги ракави на долги ракави, туту, хеланки и скруши, сет на облека со 4 парчиња, 2Т-5Т

Дизни замрзнати бебешки и мали деца со долги ракави на долги ракави, туту, хеланки и скруши, сет на облека

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Таа е поставена за секоја авантура во овој ултра -intable 4-парчиња облеки сет инспирирани од замрзнатиот II на Дизни! Декорирана со својата омилена кралица Елса на мета со долг ракав со печатено здолниште, хеланки и склопување на снимање, вашето малечко ќе го сака ова подеднакво разигран и прилично сет. Материјал : Топ : 60% памук/ 40% полиестер; Леглави : 58% памук/ 38% полиестер/ 4% спандекс; Екипаж на здолниште; долги ракави; графички принт од предната страна; деколте на руфла. Карактеристики на здолниште : влечење на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите; наредени. Карактеристики на хеланки : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; Цврста боја. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Замрзнати 2 Елса Те, хеланки, здолниште и пинчови поставени за девојчиња за бебиња и девојчиња за мали деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата