.

.

Чудо на нација Дете за деца Училиште униформа кратка ракав, пика поло, 2 -пакет, големини 2T - 5T

Чудо на нација Дете за деца Училиште униформа кратка ракав, пика поло, 2 -пакет, големини 2T - 5T

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено за предучилишно или дневно згрижување, Piqu Polo на Wonder Nation нуди паметен стил и удобно вклопување. Класичен дизајн, со плоча со два копчиња, овој поло има кратки ракави и рамен плетенка и манжетни. Без ознака за дополнителна удобност, оваа две пакувања ви овозможува лесно да се складираат на овие безвременски врвови. Само на материјал : 64% памук/36% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две поло кошули. ФИТ : Опуштено. Деколте : рамна плетена јака со плоча со два копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : материјал отпорен на смалување и избледени; Контрастна лента за вратот и без ознака за дополнителна удобност; странични отвори; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа Поло кошула 2-пакет за момчиња од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата