.

.

Мала планета од бебето девојче на Картер 1-парче, памук памук со памук

Мала планета од бебето девојче на Картер 1-парче, памук памук со памук

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од 100% овластен органски памук, ова 1 парчиња ќе го задржи вашето бебе девојче удобно цела ноќ. Памукот на Картер не е отпорен на пламен. Но, не грижи се! Тие се дизајнирани со привлечен и истегнат погоден за безбедност и удобност. Патенти од глуждот до брадата. Безбедносен таб за да се заштитат мали брада до 5Т. Дизајн на нозе за да ги задржи нозете на вашето момче топли и заштитени. Ребрести манжетни и деколте. Печатење на зајаци за зајаче. Сертифициран органски според Глобалниот органски текстилен стандард . 1pc - One Sie - Footie - Sleeper. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. 100% органско памучно ребро. Увезени. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата