.

.

Тајни богатства женски и женски плус големина Hacci плетени пижами џогерски панталони

Тајни богатства женски и женски плус големина Hacci плетени пижами џогерски панталони

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кога се релаксирате е редоследот на денот, повлечете ги тајните џогери на тајните богатства и повлечете се. Идеално за лепење или спиење, овие панталони од пижама од „Убер“ ве опкружуваат во целосна удобност. Исклучиво на. Материјал : 71% полиестер/24% рециклиран полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување : Висок пораст. Затворање : Повлекување на стилизирање; еластична лента за половината со врзана вратоврска. Џебови : две странични џебови. Карактеристики : Кабели отвори за нозе; Супер супер; -Помафт материјал. Hacенски хаци плетени пижами џогери од тајни богатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата