.

.

Suncast 15 Платер за смола, зелена

Suncast 15 Платер за смола, зелена

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте им на вашата градина и внатрешен двор освежување со Suncast 15 "Шумски засадувач. Изработена е од цврста, долготрајна смола за сигурни перформанси за вашите скапоцени растенија. Платерот за смола е лесен, така што можете лесно да ја преместите кога е потребно. Ефективно задржете ја влагата за да ги задржите омилените растенија и цвеќиња изгледаат убаво и здраво. Платерот е безбеден и за затворен и на отворено, што ви нуди многу разноврсност. Има голема големина за да смести различни растенија за да можете да ја прилагодите вашата градина како Посакувано. Овој засадувач исто така може да направи трендовски подарок за пријател или сакана личност која ужива да ги прикажува своите цвеќиња. 'Llе му даде на вашиот двор ажурирано и функционално додавање што го барате. Издржлива конструкција на смола. Совршена за внатрешна и надворешна употреба . Лесен и лесен за ракување. Зачува влага подолго од стандардните садови од глина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата