.

.

Елементи на женски широка ширина на слајд сандала

Елементи на женски широка ширина на слајд сандала

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Елокии Елементи женски слабиот слајд Сандал со нејзината анатомски контурирана нога носи утеха на минималистичкото лизгање што е совршено за вашиот стил на шик покрај базенот. еластични вегански кожни ленти. Внатре во стрии се затегнува за совршено вклопување. Анатомски контурирана стапало за цел ден удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата