.

.

Риболов мечки ватирани бебешки ќебе

Риболов мечки ватирани бебешки ќебе

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Трендот лабораториски риболов мечки ватирани 100% чешли од памук со дрес, нуди совршена количина на топлина за дишење и мекост за да го задржи бебето убаво и пријатно. Ова големо реверзибилно меко памучно ќебе е лесно ватирано и има симпатична печатење на мечки и ракуни риболов од нивната кабина во шумата. Светло -кафеави и сиви тонови се нагласени со изгорени портокалови и нијанси на аква на бела позадина. На спротивната страна има лисја печатење во бело на тиркизна позадина. Нашите повеќенаменски ќебиња со дрес се великодушно преголемо мерење и се совршени за размачкување, време на стомакот и покриеност на медицинска сестра! Дополнителни бои, отпечатоци и производи од Jerseyерси од Trend Lab се продаваат одделно. Риболов мечки ватирани бебешки ќебе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата