.

.

Соништата се остваруваат I 20 10 рамка за слика на колаж

Соништата се остваруваат I 20 10 рамка за слика на колаж

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Фотографијата е навистина еден од најдобрите начини да се фатат скапоцени моменти во нашите животи. Спарете ги оние прекрасни спомени со оваа уникатна рамка за колаж со дво-прозорец, во која има инспиративна типографија што е отпечатена од свилен екран на стакло. Со прекрасно црно обликување, оваа рамка за слики исто така може да ви помогне да ги разоткриете омилените картички, ткаенини или отпечатоци за да создадете динамичен изглед на вашите wallsидови. Соништата се остваруваат I 20 "x 10" Колаж рамка за слика : Црна рамка. Свилен екран. Лесно е да се обеси. Хангер за пила. Големина на стакло : 20 "w x 10" ч. Севкупна големина : 25 "w x 15" ч. Има две 4x6 слики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата