.

.

Yorkујорк wallидови Вилијамсбург III Градина Фолти Отстранлива позадина

Yorkујорк wallидови Вилијамсбург III Градина Фолти Отстранлива позадина

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие фантастични дизајни за лебди, фокусни точки на пејзажот и градинарски мебел се од ретка книга на почетокот на 19 век во библиотеката на колонијалниот Вилијамсбург. Произведено на сигурна лента ™, уникатна подлога со високи перформанси, оваа ултра-лесна отстранлива позадина е загарантирана лесна за инсталирање и лесен за отстранување. Едноставно користете вода за да активирате и изедначувате без напор на идот. Ако е посакувано отстранување, нежно повлечете се на аглите за да ја отстраните секоја лента за секунди. Трансформирајте ја просторијата денес со лесна за инсталирање на Yorkујорк, Sure Strip ™ позадина. Направено со сигурна лента технологија што ја прави оваа најлесна претходно затегната позадина што некогаш ќе ја обесувате и отстраните. Печатено со мастила засновани на вода на вода со високи перформанси, претходно затегната поддршка. Не е потребна дополнителна паста. Лесно за инсталирање-само спреј поддршка со вода, почекајте 2-3 минути, а потоа закачете. Ултра-отпуштен-едноставно излупете ги врвните агли и полека повлечете ако се посака отстранување. Совршен за спални соби, дневни соби, канцеларии и многу повеќе. Трајни, миење и извори од управувани шуми. Направено со квалитетни материјали и вистинска изработка. Целосно во согласност со Законот за подобрување на безбедноста на заштитата на потрошувачите (CPSIA).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата