.

.

Исечете го блејзерот за чешање на постелнина со ракави со ракави

Исечете го блејзерот за чешање на постелнина со ракави со ракави

DEN 655.84

Количината на стоката
Това е достапна

Совет за стил : Поставете ја вашата ролна на Scoop-Blend-Blend Blander е ажуриран со трендовски ракави за гребење и лесен отворен фронт, подготвен да ги надминете сите ваши омилени фармерки и фустани. Исклучиво на. Материјал : школка : 51% постелнина/49% рајон; Поставена : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'9-1/2 "и носи големина S. Fit : Modern Fit. Должина : хитови на колкот. Деколте : јака од шал. Затворање : Отворен пред. Предни џебови за размавта за да ги држат најважните работи. Карактеристики : Скаат ракави. - Вашиот поглед на сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата