.

.

Единствени поволни цени 19x17x хартија без рачка со цветни букети за пакување Каки пакет

Единствени поволни цени 19x17x хартија без рачка со цветни букети за пакување Каки пакет

DEN 535.20

Количината на стоката
Това е достапна

Овие торби за подароци се погодни за секоја пригода и можат да се користат како завиткување на подароци, торби за забави, торби за малопродажба, свадбени кеси, торби за завиткување на букет, итн. Торбата е изработена од хартија и може да се користи или да се рециклира. Оваа торба може да се користи не само како торба за подароци, туку и за складирање на мали предмети. Отворете ја торбата и ставете ги предметите внатре. После употреба, преклопете ја торбата за лесно складирање. Ве молиме, потврдете ја големината пред да нарачате. Единствени поволни цени 19x17x19cm хартија без рачка цветна букет торба за пакување Каки 6 Пакет Боја : Каки. Материјал : хартија. Повторно користени и рециклирани. Големина : 19x17x19cm / 7.48x6.69x7,48 инчи (lxwxh). Список на пакети : 6 x торба за подароци за хартија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата