.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 230.24

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека ткаенина; Ребреста плетена јака, манжетна и полите; шарен дизајн. Детето момче ја погоди џемпер на пуловер од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата