.

.

Миабела женски 14kt жолто злато обичен свадбен бенд

Миабела женски 14kt жолто злато обичен свадбен бенд

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прегрнете ја вашата сакана во вечноста со овој прекрасен миабела обичен свадбен бенд. Изработено во светло жолто злато, овој исклучителен опсег е дизајниран да одговара на нејзиниот убав прст. Полиран до брилијантност, овој волшебна група ќе ја насмее со слава и ќе ја одразува искрата во очите. Направете го овој бенд симбол на вашата вечна врска со неа. Направено во 14 кт жолто злато. Бенд со : 1,8мм. Обичен свадбен бенд. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата