.

.

Nuloom летни текстурирани зебра ленти во затворен килим на отворено, 5 '8', беж

Nuloom летни текстурирани зебра ленти во затворен килим на отворено, 5 '8', беж

DEN 2013.92

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа динамички текстурирана шема со издигнувања и падови ќе даде прекрасна изјава внатре или надвор од вашиот дом. Овој килим има прекрасна уникатна шема и зашеметувачка палета на бои што ќе го осветли вашиот простор. Направено од трајни синтетички влакна, овој килим е изграден за да трае и ќе се спротивстави на дамките, да бледнеат и мувла или мувла. Nu Loom летни текстурирани зебра ленти во затворен/отворен простор за килим, направена во материјал од мисирка : 100% Полипропилен Поддршка : Поставување на најлон на лизгање : Препорачани простории за затворено/отворено : Дневна соба, трпезарија, ходник, влез, внатрешен двор, палуба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата