.

.

Рамен црн циркониумски прстен со јапонскиот канџи за loveубовен ласер

Рамен црн циркониумски прстен со јапонскиот канџи за loveубовен ласер

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој значаен црн циркониум канџи за loveубовен прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. 5мм рамен црн циркониумски прстен со јапонскиот канџи за Loveубовен ласер : Овој црно -сребрен канџи за loveубовен прстен е издржлив.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата