.

.

Атлетски дела девојки основни маица, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки основни маица, големини 4- & плус

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вашиот спортист е сигурен дека ќе го освои својот ден во овие атлетски дела со кратки ракави графички маици! Засилувањето на Хемлин gives дава лесно вклопување и скромно покритие, додека технологијата за влага ја одржува кул и удобна цел ден. Таа ќе се чувствува сигурна и забавно да носи графика што ја прави да се чувствува овластена! Материјал : 2% рециклиран полиестер/33% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Кратки ракави. Активна маица за девојчиња од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата