.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 554.56

Количината на стоката
Това е достапна

Имајте еден од помагачите на Дедо Мраз да ви помогне да ги пратите и да останете на врвот на вашиот Божиќен шопинг кога го носите овој женски часовник од Brinley Co. Се одликува со кожен кожен ремен што доаѓа во ваш избор на бои и клип на токли од танг што се обезбедува наоколу Вашиот зглоб за прилагодливо вклопување. Околу злато куќиште и бело бирање истакнуваат симпатично лице на елф, со вклучени уши и празнична капа. Brinley Co. Women'sенски елф глава кожен каиш моден часовник, зелена/злато : случај : круг, злато, елф уши и капа на елф. Caseback : Не'рѓосувачки челик, прилепување. Бирање : лице на елф. Рацете : стрели со златен тон. Маркери : Ништо. Каиш : faux кожа во црна, бела, зелена со бели полкови точки и црвени и бели ленти. Клип : Тенка тока. Кристал : Минерал. Круна : Притиснете/повлечете. Движење : Јапонски кварц. Отпорност на вода : влага и прашина. Мерења на случаи : дебела 26,25мм x 26,25мм долга x 8,5 mm дебела. Мерења на ленти : 11,72мм широк x 7,65 "Долга. Гледајте тежина : 20,07 грама.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата