.

.

Дифузер на арома

Дифузер на арома

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Истата точна единица како во нашата 17065, но без никакви масла. Чист, безбеден ефикасен начин на дифузија на чисти есенцијални масла. Проток на воздух ги шири маслата, обезбедувајќи чистота на мирисот. Идеално за употреба во просторија за терапија. Вклучена е шепот-тиква, 2-степен вентилатор w/ кертриџ. Дифузер на арома.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата