.

.

Нурн мода сјај Дамаск украси од слонова коска од сребро фрлање перница

Нурн мода сјај Дамаск украси од слонова коска од сребро фрлање перница

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Mina Victory Couture е возбудлива нова линија од акцентите на домашните домови на Мина. Оваа колекција на модни напред има уникатни рачно изработени производи направени од најдобрите материјали за да го заслепуваат окото и да ги хранат вашите сетила. Овие незаборавни дизајни ќе додадат топлина и софистицираност на секој простор за живеење. Нурсон Couture сјај на Дамаск, украси од слонова коска/сребро фрлање перница : 100 проценти рајон со кадифе. Вметнување полиестер. Затворање на патент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата