.

.

Не'рѓосувачкиот челик за не'рѓосувачки челик за бирање со таблички, 2-пакет

Не'рѓосувачкиот челик за не'рѓосувачки челик за бирање со таблички, 2-пакет

DEN 167.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ги вашите вредни предмети безбедни со катанецот за комбинација на бирање на Brink на Brink. Капката е конструирана со трајно челично тело и е засилено со хромирана зацврстена челична тресеница за зголемена отпорност на сечење. Заклучувањето на работ на работ е опремено со четириесет и цифрена комбинација на бирање што е без клуч и удобна. Има отпорен на отпорен на капацитет од 3.000 фунти. и 350 фунти. капацитет отпорен на PRY, обезбедувајќи ви ја силата и безбедноста од која може да зависите. Овој комбинација на катанец е идеален за лесни апликации, како што се обезбедување на училиште, салата, работа и шкафчиња за складирање, велосипеди, бараки, работни кутии со камиони и складирање на градилиштето. Вклучува два лента за комбинација на бирање за да се обезбедат повеќе и удобно да се обезбедат повеќе артикли. Како глобален лидер во производите и услугите поврзани со безбедноста, името на Бринк е синоним за стока со врвен квалитет,? Доверливо име во безбедноста од 1859 година? ?. Комбинација на комбинација на Brink's Dial : Само за апликации во затворен простор. Совршен за шкафчиња за теретани, теретани и работа. Тело на челик за заклучување, хромирана зацврстена челична количка. Пред-поставена трицифрена комбинација за заклучување. 3.000 фунти. Исечете ја јачината. 350 фунти. сила. Целосна гаранција за живот за дефекти во материјал и изработка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата