.

.

Организатор на малку тики

Организатор на малку тики

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Организаторот на малку Tikes е разноврсна единица за складирање што може да се користи индивидуално, наредено или на полица. Организатор на малку Tikes : Одлично за складирање. Проucирна врата со лесна отворена рачка. Издржлива пластична конструкција со заоблени агли. Преносен. Димензии : 12 "l x 12" w x 12 "ч. 1-годишна ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата