.

.

Четкајте пријатели Soniclean замена на четката за заби, глава, чувствителна

Четкајте пријатели Soniclean замена на четката за заби, глава, чувствителна

DEN 303.20

Количината на стоката
Това е достапна

Главата на четката има ултра тенки влакна што нежно ги достигнуваат околу забите и непцата. Меките влакна чистат додека масираат непцата без непријатност кај оние со чувствителни заби, загради, забивање на непцата или претрпуваат пријатели за четка за гуми за гума за гума за заби на четката Soniclean, глава за заби за заби, чувствителна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата