.

.

Activeе женски активен тропски печати за печатење капри

Activeе женски активен тропски печати за печатење капри

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Излезете и активирајте се во овие тропски активни хеланки од Данскин сега. Одликувајќи се со инспиративни сеопфатни детали за тропски печати и странични мрежи, овој пар активни хеланки брзо ќе стане ваш хеланки за вежбање. Направено од мек и флексибилен полиестер со широк еластичен лента за половината што има мал внатрешен џеб за да ги задржи вашите пари или клучеви. Технологијата на Moister Wiling ќе ви се сува во текот на вашата активност, без разлика дали тоа работи во теретана или ќе прошета брза прошетка низ езерото. Комплетирајте со внатрешни жици за влечење за да обезбедите прилагодено вклопување околу половината. Пар со омилениот тренингот или спортскиот градник за да го комплетирате овој изглед или со други активен активен абење на Тропски принт. Исто така достапно во плус големини. Данскин сега активен тропски печатење на женските активно печатење на каприци : Тело : 88% полиестер, 12% спандекс. Крајно вметнување : 87% полиестер, 13% спандекс. Активни хеланки на жените. Сеопфатен тропски принт. Детали за странични мрежи. Запира средно-теле. Широка еластична лента за половината со скриен внатрешен џеб. Достапно во големини S - XXL. Вклучете се внатре, машината измијте ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е потребно, не користете омекнувач на ткаенини, смори се сува ниско, отстранете веднаш, не пеглајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата