.

.

Чудо нација со кратки ракави на екипажот на вратот Графички отпечатоци од пижами

Чудо нација со кратки ракави на екипажот на вратот Графички отпечатоци од пижами

DEN 159.68

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот на момчињата 2 п.п. пижами што спијат од Wonder Nation се слатки и удобни. Памучните пижами не се отпорни на пламен. За да им помогнеме на децата безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. Врвот : Вратот на екипажот - симпатичен графички принт на предната страна. Пант : Повлечен стил, еластична половината, врзан полите. Големина е достапна за возрасна група од 12 милиони до 5 T, 100% органски памук, машина за перење, увезена. Пакетот од пижами од 2 п.п. спијат од Чудација. Памукот PJ не е отпорен на пламен . За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата