.

.

Организатор за складирање на метали со 3 нивоа - преклопување мобилна алатка за кујни со колички со рицинови, црна

Организатор за складирање на метали со 3 нивоа - преклопување мобилна алатка за кујни со колички со рицинови,

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Детали : . [Функционална и флексибилна количка за складирање]. Оваа тркала за комунални услуги доаѓа со целосна метална структура на рамки и корпи за мрежи w/ цврста боја насликана финиш Секоја полици за жица од нивото има до 60 фунти за 180 фунти од целокупната полица за складирање, тркалачката количка е добро конструирана, цврста, трајна на Користете многу години .. [Кошар за заштеда на простор за преклопување на алатката]. Убава количка за преклопување на тркала за складирање што може да се чува рамно на wallид, совршена за да ви заштеди простор за подот за да го оптимизирате користењето на просторот, оваа решетка за полици за складирање може да се направи во вертикална за складирање како кога привремено не се користи .. [Кошничка за складирање на домови со рачка]. Тркалачката решетка изградена со флексибилна рачка за лесно движење на количката околу целата ваша куќа без никакви потешкотии, а количката во кујната доаѓа со 4 тешки тркала (2 заклучени) го олеснуваат тркалањето и да застанете на кое било место, чувајте ја вашата ставка во една Ставете, и брзо за пристап .. Спецификации : . Димензија на тркалање на решетката : 18 "l*12 " w*31 "h. Димензија на корпи за складирање : 18 " l*10.5 "w*3.3 " h. Висина на полицата : 10 ". Потребно е ASSMEBLY : Бр. Материјал : Структура на целосна метална рамка. —Unlike other rolling cart, this instant use design skips complex assembling process. Just assemble 4 wheels and unfolding it then ready to use. Don't worry about difficult instruction. And it also saving space when leave unused. EASY MOVEMENT—There' Re 4 Кастри со тешки работи со ротација на 360 °, 2 тркала што се заклучуваат овозможуваат стабилна станица. Дури и кога се вчитуваат со тешки предмети, може да се движи каде и да сакате непречено и тивко со малку напор . Големина и услуга - целата големина е околу 17,7 l X 11,6 W x 30,5 ч. Инчи. Ние нудиме внимателна услуга за сите проблеми, нема потреба да се соберат, само отворете го пакетот и вчитајте ги тркалата, вашата количка е подготвена! Лесен транспорт во оставата, кујна, дневна соба, спална соба, просторија за перење. Совршен за канцелариски материјали и апарати во училницата . Трајната структура - оваа количка за сервирање добро конструирана со високо квалитетен материјал, структурирана со тешка цврста рамка и елегантен обложен во прав, која е анти -rust. Тежината капацитет за секоја полица е до 60 lb.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата