.

.

Авенија зачукуван крст за повлекување на значки за лична карта

Авенија зачукуван крст за повлекување на значки за лична карта

DEN 151.84

Количината на стоката
Това е достапна

Носете ја својата вера во елегантен и траен симбол на посветеност со оваа карактеристична и бујна мешавина на метал со зачукуван дво-тон. Нежно зачукуван златен финиш крст додава текстура додека зачукуваната сребрена позадина создава димензија. Исчистете ја лентата за прицврстување на копчето се прицврстува безбедно на вашата ознака за лична карта. Авенија Авенија зачукана ролна со значка : 30 "кабел што може да се повлече за брзо движење. Вклучување на алигаторскиот клип назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата