.

.

Слушалки за уво на Марли Редемпција

Слушалки за уво на Марли Редемпција

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Реализам и комформска кожа лента за глава и ушни перници обезбедуваат неверојатна удобност додека возачите со висока дефиниција од 40мм ги рекреираат сите емоции, прецизност и енергија на вашата омилена музика. Слушалките за песни за откуп на увото на Марли обезбедуваат исклучителен квалитетен звук со поголемо потопување. Дизајнот на слушалки преку глава обезбедува удобно и безбедно вклопување. Повикајте/Одговорете Контрола на слушалките за побрзи, сигурни перформанси, подобра навигација и максимална пријателство за корисници. Слушалките EM-FH023-HA обезбедуваат многу слобода со жична поврзаност. Микрофон на кабел ви овозможува да прифатите и да остварувате повици. Карактеристики на конектор позлатен што обезбедува оптимална поврзаност за домашна стерео опрема. Интерфејсот на домаќинот Mini-телефон (3,5 mm) нуди сигурна поврзаност за максимална употребливост. Огромни се во квалитетен звук со оваа стерео слушалка. Опкружувачкиот дизајн обезбедува оптимална удобност и изолација на бучава. Слушајте ги сите детали јасни и јасни со фреквентен одговор од 15 Hz-22 k Hz.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата